Loo Покаже Mens Лак Вратоврска Младоженецот Диплома Партија Смешно Долг Ракав Маици Обичните Мажи Tee
Ново

Loo Покаже Mens Лак Вратоврска Младоженецот Диплома Партија Смешно Долг Ракав Маици Обичните Мажи Tee

DEN 907.00
DEN 1007.52

Залиха

и продолжување на нивниот живот од страна на перење внатре кон надвор и виси да се исуши.4 - 73 - L - 110 / 43. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.4 - 71 - М - 100 / 39.3 - 75 - XL - 120 / 47.
Барање :
1. За голема удобност, има снимени вратот и рамената, rib поврзана ракави. Така на квалитетот е загарантирана. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот
. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа.
Процеси
Нашите производи се фаворизира и доверени од страна на клиентите, бидејќи на исклучителна техника, роман дизајн и сигурен квалитет. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса." Ве молиме Имајте во предвид : Оваа Големина е НИ Големина, ве Молиме обратете се На Големината на Табелата Подолу.
Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра. APO/FPO/DPO Превозот
Ние се извинуваме што P.
Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Но вие не треба да се потврди вашиот фустан големина внимателно пред да го купат ( големина за мерење ќе се покаже подолу секој предмети ). Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка .2 - 81 - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 2cm.
Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S - 90 / 35.
Loo Шоу онлајн продавница не се продава врз основа на нивните одлични дизајни и докажана сигурност.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Lexiu Yibai
Стил:
Повик
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Општи
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Поврзани производи