LOULEUR 10 Насоки/многу 3мм Антички Бронза Злато Сребрена Боја Синџири Ѓердан Синџир Со Hummer Clasps за Diy Изработка на Накит
Ново

LOULEUR 10 Насоки/многу 3мм Антички Бронза Злато Сребрена Боја Синџири Ѓердан Синџир Со Hummer Clasps за Diy

DEN 204.00
DEN 234.24

Залиха

LOULEUR 10 Насоки/многу 3мм Антички Бронза Злато Сребрена Боја Синџири Ѓердан Синџир Со Hummer Clasps за Diy Изработка на Накит
1)Материјал : Бакар
2)Големина : Hummer Затворач : 3мм Должина : 60cm
3)Бои : Црна/Родиум/Gold/Сребрена/Античкиот Бронзена Боја
4)Пакување : 10strands/многу
5)Тежина : Околу 50g/многу
6) Ние можеме да понудиме Пад на Превозот ,и ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F1782
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Наоди Тип:
Синџири
Објектот Висина:
0inch
Производ Карактеристики:
ѓердан синџир
Објектот Должина:
60cm
Материјал:
Легура
Должина:
60см
боја:
злато/сребрена/античкиот бронзена боја
Големина:
16*8мм за hummer затворач,3мм за синџир прстен
Шема:
ѓердан синџири
Shap:
метални синџири ѓердан
Тип:
синџири со hummer затворач
дизајн:
hummer clasps синџири
useage:
синџири со hummer затворач
Функција:
Синџир Ѓердани

Поврзани производи