Lovelive Сонце, Скокање На Срцето Kurosawa Рубин Cosplay Костим Совршен Прилагодено За Вас !
Ново

Lovelive Сонце, Скокање На Срцето Kurosawa Рубин Cosplay Костим Совршен Прилагодено За Вас !

DEN 3264.00

Залиха


Квалитет : Кога ќе го добиете костим ,Ако постои било прашање со тоа,ве молиме контактирајте со нас прво,и да ги преземат photoes,ние ќе го потврдат тоа.Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се справи со тоа и да ви даде задоволително решение.
Повратни информации
Вашето мислење е многу важно за нас,ако сте задоволни со костим сте го добиле,ве молиме оставете 5 ѕвезда позитивни повратни информации.Исто така, ние ќе контактирајте го изразуваат да ви помогне да го најдете вашиот пакет.Ако не постои соодветна големина,ве молиме дај ни вашиот мерења,ние може да прилагодено за вас. Транспорт може малку бавно, понекогаш,ве молиме да се подготват вашиот костим однапред.Ако вашиот план датум е итна,ве молиме контактирајте со нас прво, пред да го стави на ред .
1 : ве Молиме според големината на табелата за да го изберете соодветна големина.
Костимот вклучуваат : топ,здолниште,за околу рака,headwear,sock,вратот прстен,wrister,bowtie
Големина На Табелата
По -продажбата на услугата
Превозот : Понекогаш ќе има зафатено на транспорт,така што може малку бавно.Ви благодариме.Но, ве молам не грижете се,само да не контактирате за да се прошири на купувачот време. Ние се рачно изработени,па ние треба околу 7-10 работни дена за да го направи костимот,ако костимот е тешко да се направи,тоа може да е потребно повеќе време.Ве молиме контактирајте со нас,ние може да се разменат за вас.Ако ја изгубиле,Ние ќе го испратам до тебе повторно или да ви даде целосна refound.
Големина : ве Молиме бидете сигурни дека вашата големина е точно,ние го направи костимот accordding на големината што ни даде,ако ти се даде погрешна големина,не можете да го носите кога ќе се добие тоа.
2 : ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.Ако големината е премногу голема,Тоа ќе имаат обичај такса.Ако имате време на испорака, ве молиме да ни кажете кога ќе нарачате.Но треба плати товар за повторно да ја прати.

Декларираните карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, XXS
Извор:
LOVELIVE СОНЦЕ
Посебни Употреба:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
cosersuki
Број На Модел На:
DX091302
Извор Тип:
Аниме
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
топ,здолниште,за околу рака,headwear,sock,вратот прстен,wrister,bowtie
Знаци:
Kurosawa Рубин
Материјал:
униформи

Поврзани производи