LS125 Зрачење откривање уред со UVAUVC ултравиолетово зрачење мерач сондата се мери вредноста
Ново

LS125 Зрачење откривање уред со UVAUVC ултравиолетово зрачење мерач сондата се мери вредноста

DEN 23703.00
DEN 26336.64

Залиха


LS125 Зрачење откривање уред со UVAUVC ултравиолетово зрачење мерач сондата се мери вредноста
1. Инструмент Тежина : околу 320g 2. Телото Големина : 125mm × 72mm × 14.5 мм (DXŠXV) 3. Напојување : 2 AAA алкална батерија 4. Сондата врска : push pull (Plug-in Стил) 5.Поддршка сонди : P254, P297, E365. E395, P365 L, P420 L Забелешка : Купи Телото на LS125 УВ Светлина Метар, го Купат овој производ исто така, мора да одговара на сонди . За E395 сонда цена , вклучени на вкупната цена . Ако ви треба други сонди , ве молиме контактирајте ме .
Позитивните
Грбот и долниот дел
Производ пакување

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Linshang
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LS125
Тип:
Зрачење откривање уред
Гаранција:
1 година
Акции:
Yes
Бранова должина опсег:
230-420
Мерен Опсег:
0-200000uW /cm2

Поврзани производи