LS125 Зрачењето на машина со сонда ултравиолетови интензитет метар
Ново

LS125 Зрачењето на машина со сонда ултравиолетови интензитет метар

DEN 21125.00
DEN 23472.00

Залиха


LS125 Зрачењето на машина со сонда ултравиолетови интензитет метар
1. Инструмент Тежина : околу 320g 2. Телото Големина : 125mm × 72mm × 14.5 мм (DXŠXV) 3. Напојување : 2 AAA алкална батерија 4. Сондата врска : push pull (Plug-in Стил) 5.Поддршка сонди : P254, P297, E365. E395, P365 L, P420 L Забелешка : Купи Телото на LS125 УВ Светлина Метар, го Купат овој производ исто така, мора да одговара на сонди . За P365 L сонда цена , вклучени на вкупната цена . Ако ви треба други сонди , ве молиме контактирајте ме .
Позитивните
На страна и назад
На спецификација за производ и пакување

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Linshang
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
LS125
Големина на:
должина 125mm * ширина 72mm *висина 14.5 мм
Мерен Опсег:
0-200000uW /cm2
Фокусна Должина:
1
Тип:
Зрачењето машина
Бранова Должина Опсег:
230-420
Гаранција:
1 година
Акции:
Yes

Поврзани производи