LTN154AT07 одговара N154I2-L02 LTN154AT01 LP154WX4 LP154X3-L0D LP154WX5 N154I1-L0A/0C
Ново

LTN154AT07 одговара N154I2-L02 LTN154AT01 LP154WX4 LP154X3-L0D LP154WX5 N154I1-L0A/0C

DEN 2640.00

Залиха


ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. )Ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.4"и така натаму. Големина 15.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.4 инчен Резолуција 1280×800 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 . Клиентот е одговорен за сите врати превозот обвиненија во сите случаи.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.

Декларираните карактеристики

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Број На Модел На:
LTN154AT07 N154I2-L02 LTN154AT01
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел

Поврзани производи