LUBINGSHINE Bendable Змија Синџир Ѓердан од Злато Боја на Животните Змија на Главата Приврзоци Ѓердани Флексибилни Синџири Претерани Накит
Ново

LUBINGSHINE Bendable Змија Синџир Ѓердан од Злато Боја на Животните Змија на Главата Приврзоци Ѓердани Флексибилни

DEN 129.00
DEN 184.32

Залиха


LUBINGSHINE Bendable Змија Синџир Ѓердан од Злато Боја на Животните Змија на Главата Приврзоци Ѓердани Флексибилни Синџири Претерани Накит
Количина : 1 парче
Материјал : алуминиумски
Боја : злато,сребро.
Големина : Периметар за 90cm
Класичен и Мода ѓердан
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm 1. Плаќање прифатено : Кредитни картички, Пари booker, T/T, Western Union, итн. 2. Пакет : OPP Кеси as default. Кутии и други пакување е availble на барања.
3. Pls помогне да ни каже на претпочитаат боја на цел забелешка или да РАЗГОВАРАТЕ со нас, или ние ќе испратиме убав боја по случаен избор за вас. TKS.
Ве молиме имајте на ум pls, Ако малку боја е надвор од акциите , ве молиме дозволете ни да се промени тоа за вас , но ние ќе ве контактираме однапред, ако нема одговор во 2 дена ,Ние ќе го избере други убави бои за вас, ви благодариме!
Испорака Време : 2 до 5 работни дена по добивањето на плаќање. 5-10 дена за количество и OEM наредби.
Имаме за контрола на Квалитетот тим да бидете сигурни дека сите предмети се во добра состојба пред пратката.
АКО постои било квалитетот проблем се случува,pls контактирајте со нас во 7days откако ќе се добие производи,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас!
ВРВОТ ВИСОК КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ,НАЈНИСКА ЦЕНА САМО ЗА ВАС! ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
1.Нашата компанија е професионална производител на повеќето модерни Accesories и jewelries 2.Нашите производи ги вклучува : Jewelries, Шалови, перници и многу повеќе различни мода костими и елементи. 3.Конкурентна Цена и Одличен Квалитет
4.Примерок и испитување наредби се добредојдени. 5.Најдобра По-Продажба На Услуги. 6.OEM наредби се добредојдени. За повеќе детали на прилагодување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт преку Трговија менаџер,
Порака или e-mail.
Пријателски прво, ние секогаш се обидат најдобро да се направи подобро.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
N1180
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
LUBINGSHINE
Метали Тип:
Цинк Легура
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Стил:
Класичен
Функција:
Никој
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Стил:
извртени Pendant Ѓердан
Функција:
Женски Накит Подароци
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Должина:
Perimeter about 90cm
Пол:
Жени/Девојки/Жени
Тренд:
Нова Мода топла продажба
квалитет:
Висок квалитет

Поврзани производи