LuCIFINIL Новиот A6 Allroad C5 4B 2.5 TDI QUATTRO AVANT Задните Право Суспензија Воздух Пролет Поправка Комплет Воздухот Возење AirBag 4Z7616052A
Ново

LuCIFINIL Новиот A6 Allroad C5 4B 2.5 TDI QUATTRO AVANT Задните Право Суспензија Воздух Пролет Поправка Комплет

DEN 4293.00
DEN 4991.52

Залиха


Ви благодариме за вашата поддршка!.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 A6 Премиум Седан 4-Вратата 3.
Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Неутрален повратни информации или Негативни повратни информации,ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 A6 Елита Седан 4-Вратата 3.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 A6 Елита Седан Со 4 Врати 3.2 L 3123 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 A6 Луксузен Седан Со 4 Врати 3.Врвен квалитет со конкурентна цена
За Испорака :
1.0 L 2976 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 A6 Confort Седан 4-Вратата 3. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго .0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2006 A6 Луксузен Седан Со 4 Врати 3.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 Allroad Quattro База Вагон 4-Врата 2. Ви благодариме за разбирањето.Инаку ние не ќе обезбеди техничка поддршка, или други решенија.
Година Модел Трим Мотор 2006 A6 База Седан Со 4 Врати 3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни
2.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 A6 База Седан Со 4 Врати 3.Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 Allroad Quattro База Вагон 4-Врата 2.ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.2 L 4172 CC V8 ГАС DOHC Природно Aspirated 2004 A6 База Седан Со 4 Врати 3.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 A6 Луксузни АА Плус Седан Со 4 Врати 3.7 L 2671 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged 2003 Allroad Quattro База Вагон 4-Врата 4.0 L 2976 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2002 A6 Луксузен Седан Со 4 Врати 3.0 L 2976 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2003 A6 Confort Седан Со 4 Врати 3.2 L 3123 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 A6 Confort Седан Со 4 Врати 3.7 L 2671 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged 2005 Allroad Quattro База Вагон 4-Врата 4.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 A6 Луксузен Седан Со 4 Врати 3.0 L 2950 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2005 Allroad Quattro База Вагон 4-Врата 2.7 L 2671 CC V6 ГАС DOHC Turbocharged 2000 A6 Avant Вагон 4-Вратата За 2,8 L 2771 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2000 A6 База Седан 4-Вратата За 2,8 L 2771 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 1999 A6 Avant Вагон 4-Вратата за 2,8 L 2771 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 1999 A6 База Седан 4-Вратата За 2,8 L 2771 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
Гаранција :
Ние обезбедуваме 1 година гаранција за овој производ.

Декларираните карактеристики

A6 Quattro-Година:
2002,2006,2005,2000,2001,2004,2003,1999
Специјални Функции:
Шок Апсорбер
Објектот Тежина:
6kg
Година:
1999-2006
Објектот Должина:
60cm
Објектот Ширина:
20cm
Име На Модел:
4Z7616052A
Материјал Тип:
Челик+Алуминиумски+Гума
Објектот Висина:
20cm
Објектот Дијаметар:
20cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Audi Модел:
A6 Quattro
Тип:
Топ Гума
Бренд Име:
LuCIFINIL
Тип На Производ:
Шок Апсорбер
Позиција :
на задното десно
Пакување :
Неутрален Пакување
Големина:
Standard
превозот:
брзо превозот
oe 1:
4Z7616052A

Поврзани производи