Луксузна Паричникот СТП Кожа Телефон Покрие Случај За Huawei Чест 4X 4 X Случај Магнетни Флип Задниот Поклопец За Huawei 4X Случај&Карта Носителот
Ново

Луксузна Паричникот СТП Кожа Телефон Покрие Случај За Huawei Чест 4X 4 X Случај Магнетни Флип Задниот Поклопец

DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха


Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Луксузна Паричникот СТП Кожа Телефон Покрие Случај За Huawei Чест 4 X 4 X Случај Магнетни Флип Задниот Поклопец За Huawei 4 X Случај&Држачот на тема : 1. 100% Сосема нов паричник дизајн кожа случај. 2. Синтетички кожа се вклопуваат, Прецизност се вклопуваат и да крои. 3. Намалување испис овозможи пристап до камерата, пристаништа и senor. 4. Наборите се затвори со заштитените магнет за заштита на вашиот екран. 5. Заштита повторно гребнатини, капки, отпечатоци од прсти, нечистотија и валкано. 6. Перат и еднократно Слотови за важни ID и Кредитни картички и Готовина ,со фото рамка . Ве молиме attition : ако ви се случува да одберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" на превозот на пратката , па кога ние брод на парцела за вас , само во Кина можете да ја проверите на следење на информации , ако на парцела е надвор од Кина по , не можете да го проверите следење на информации , но немојте да се грижите тоа , вие може да го добиете вашиот парцела . ви благодариме

Декларираните карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
KENHONER
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
ВИП цена:
за ВИП Член
Функција:
Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна
Материјал:
СТП Целосна Boby Кожа +Назад Силикон Маска
Функција:
3 Card Slot Паричникот & Стојат Функција & Фото Рамка
Стил:
Луксузна Ретро Модата Мобилен Телефон Случај
боја:
Црна, Бела, Црвена, Кафеава, Плава,Роза,Зелен,Пинк

Поврзани производи