Луксузна Печати Цвет СТП Кожа Случај Покритие за Huawei Mediapad М3 BTV-W09 BTV-DL09 година 8.4 инчен Таблет + Специјалното Пенкало
Ново

Луксузна Печати Цвет СТП Кожа Случај Покритие за Huawei Mediapad М3 BTV-W09 BTV-DL09 година 8.4 инчен

DEN 503.52

Залиха


Описи : * Comapatible за Huawei Mideapad М3 BTV-W09 BTV-DL09 2016 година 8.4 инчен таблет компјутер * Материјал : Направен од врвен квалитет СТП кожа. * Боја : Како на сликите покажуваат. * Пакет : Само со opp вреќа. Карактеристики : * LCD екран остануваат видливи. * Прецизност профилирани случаи да се совршено да се вклопи во вашиот уред * се Спротивстави на нечистотија, дамки * Перат материјал за лесно чистење * Заштита на вашиот уред од гребнатини и прашина. * Директно да пристапите до сите порти и копчиња, без отстранување од случајот. *Ве молиме известете бојата кога ќе го поставите цел, ИЛИ ние ќе ги испрати меша бојата.Ви благодариме!
Превозот 1. Нарачки ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по плаќање потврдена. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да потрае и до 24 часа за Aliexpress да се потврди плаќањето. 2. Ние само брод да се потврди цел адреса. За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина. 3. Почитувани Пријатели, ако сакате да купите полнач, ве молиме да не избере испорака метод преку epacket (освен САД клиенти), ве молиме изберете Кина пост воздух mail или други. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката.
Царинската
1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
2. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial. Ако ова не е во ред за вас, ве молиме да ни оставите порака.
Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации. Ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Компатибилен Бренд:
За Huawei
Број На Модел На:
Huawei Mediapad М3 BTV-W09 BTV-DL09 2016 година
Шаблон Тип:
Печати
Модел Компатибилност:
Huawei Mediapad М3 BTV-W09 BTV-DL09 2016 година
Апликацијата Лаптоп Големина:
8.4 инчен

Поврзани производи