Луксузна прекривачот СТП Кожа Силикон Задниот Поклопец За Huawei P9 Плус Телефон Случај со Држачот на Стојат Casw за huawei p9 плус 5.5
Ново

Луксузна прекривачот СТП Кожа Силикон Задниот Поклопец За Huawei P9 Плус Телефон Случај со Држачот на Стојат

DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха

Овие се купувачите одговорност.

Декларираните карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
For Huawei P9 Plus
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
за HUAWEI P9 Плус
Боја:
Црна, Бела, Црвена, Сина, Кафена, Роза,Зелен,Пинк
Материјал:
СТП Кожа+Силициум внатре Покрие Случај
Функција:
Картичка Паричникот & Стојат Функција & Фото Рамка
Функција:
Шок-ProoShock-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна

Поврзани производи