Луксузна Ретро СТП Кожа Мобилен Телефон Случај За LG Optimus G3 D850 D855 Телефон Случаи Држачот на Паричникот Торбичка Покритие за lg g3 случај
Ново

Луксузна Ретро СТП Кожа Мобилен Телефон Случај За LG Optimus G3 D850 D855 Телефон Случаи Држачот на Паричникот

DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. (Освен некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ве молиме attition : ако ви се случува да одберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" на превозот на пратката , па кога ние брод на парцела за вас , само во Кина можете да ја проверите на следење на информации , ако на парцела е надвор од Кина по , не можете да го проверите следење на информации , но немојте да се грижите тоа , вие може да го добиете вашиот парцела .
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Наборите се затвори со заштитените магнет за заштита на вашиот екран. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Декларираните карактеристики

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Бренд Име:
KENHONER
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
ВИП цена:
за ВИП Член
Одговара:
Деловен Човек/ Жени
Материјал:
СТП Целосна Boby Кожа случај+назад силикон маска

Поврзани производи