Луксузна Случај за Huawei Колега 8 Поклопец СТП Флип Кожен Паричник Случај Покритие За Huawei Искачи Колега 8 Телефон Случај со Стојат Карта Носителот
Ново

Луксузна Случај за Huawei Колега 8 Поклопец СТП Флип Кожен Паричник Случај Покритие За Huawei Искачи Колега

DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха

Квалитет на производи со најниската можна цена. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .
Најдобар квалитет, Најниска цена
Телефон Носител е Мек Силикон
Ве молиме attition : ако ви се случува да одберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" на превозот на пратката , па кога ние брод на парцела за вас , само во Кина можете да ја проверите на следење на информации , ако на парцела е надвор од Кина по , не можете да го проверите следење на информации , но немојте да се грижите тоа , вие може да го добиете вашиот парцела . Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Искусни КК постапка. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. ви благодариме
Повеќе предмети ќе може да се допаѓа :
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Декларираните карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Големина:
6 inch
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei Искачи Колега 8
Боја:
Црна, Бела, Црвена, Сина, Кафена, Роза,Зелен,Пинк
Материјал:
СТП Кожа+Силициум внатре Покрие Случај
Функција:
Картичка Паричникот & Стојат Функција & Фото Рамка
Функција:
Шок-ProoShock-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна

Поврзани производи