Луксузна Случај за LG Перо 2 F720 LS775 Телефон Случаи Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За LG Stylo 2 K520 Стојат Функција&Карта Носителот
Ново

Луксузна Случај за LG Перо 2 F720 LS775 Телефон Случаи Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За LG Stylo 2 K520

DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха

Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози .
Луксузна Случај за LG Перо 2 F720 LS775 Телефон Случај Паричникот СТП Кожа Случај Покритие За LG Stylo 2 K520 Стојат Функција & Карта Носителот
Совршено опремени за LG Перо 2 F720 LS775 / LG Stylo 2 K520
Meterial Висок квалитет СТП Кожа, го направите вашиот случај изгледа Fashion & прекрасни. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Моден Стил Службен & Luxury
Флип Книга Дизајн дајте му на вашиот телефон целосна заштита
Совршен пристап дизајн за звучник, копчиња, камера и пристаништа, итн. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Или не, ве Молам, точно пред исплата. Квалитет на производи со најниската можна цена.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд).
Најдобар квалитет, Најниска цена
Телефон Носител е Мек Силикон
Ве молиме attition : ако ви се случува да одберете "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" на превозот на пратката , па кога ние брод на парцела за вас , само во Кина можете да ја проверите на следење на информации , ако на парцела е надвор од Кина по , не можете да го проверите следење на информации , но немојте да се грижите тоа , вие може да го добиете вашиот парцела .

Декларираните карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
LG
Големина:
for LG Stylus 2 F720 LS775
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За LG Stylo 2 K520
Боја:
Црна, Бела, Црвена, Сина, Кафена, Роза,Зелен,Пинк
Материјал:
СТП Кожа+Силициум внатре Покрие Случај
Функција:
Картичка Паричникот & Стојат Функција & Фото Рамка
Функција:
Шок-ProoShock-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна

Поврзани производи