Луксузна СТП Кожа Случај со Фото Рамка Флип Случај За Huawei Искачи Y3 Y360 Y336 Паричникот Стојат Телефон Торба со Картичка Капакот на Држачот
Ново

Луксузна СТП Кожа Случај со Фото Рамка Флип Случај За Huawei Искачи Y3 Y360 Y336 Паричникот Стојат Телефон

DEN 192.00
DEN 239.52

Залиха

Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти и Испакнатините. Квалитет на производи со најниската можна цена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. J ust задниот поклопец случај само , телефонот не е вклучуваат
Шопинг Водич :
Услуги на клиентите е нашиот Број 1 приоритет!
Ве молиме да не контактирате доколку имате било какви загриженост за купувањето и ние се повеќе од среќни да се обрати за вашата грижа со решение. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние само брод да се потврди цел адреси.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Декларираните карактеристики

Материјал:
СТП Кожа
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Бренд Име:
KENHONER
дизајн:
Гроздобер,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
ВИП цена:
за ВИП Член
Боја:
Црна, Бела, Црвена, Сина, Кафена, Роза,Зелен,Пинк
Материјал:
СТП Кожа+Силициум внатре Покрие Случај
Функција:
Картичка Паричникот & Стојат Функција & Фото Рамка
Функција:
Шок-Доказ + Отпорно На Гребење + Anti-Пропадна

Поврзани производи