Луксузна златна боја Кристал нови пристигнување накит поставите Австриската кристал ѓердан и обетки за свадба 6 бои
Ново

Луксузна златна боја Кристал нови пристигнување накит поставите Австриската кристал ѓердан и обетки за свадба

DEN 1535.00
DEN 2645.76

Залиха


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2 компјутери set
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
сб-776
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
OUHE
Обликотшема:
Геометриски
Стил:
Дами
Текстурата на материјалот:
Легура

Поврзани производи