lureme Никогаш не Исчезнат Ангажман Злато/Црна Засекогаш Љубов Писмо Накит Додатоци Жените & Мажите Свадба Парот Прстени
Ново

lureme Никогаш не Исчезнат Ангажман Злато/Црна Засекогаш Љубов Писмо Накит Додатоци Жените & Мажите Свадба

DEN 109.00
DEN 167.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Метална боја:
жени, мажи
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Канал поставување
Бренд Име:
Lureme
Стил:
Симпатична/Романтичен
Повод:
Свадба
Пол:
љубителите'
Број На Модел На:
04001596
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Писмо
Површината Ширина:
7mm
Метали Тип:
Титаниум
Стил:
Романтични

Поврзани производи