LZHLQ Мода Multilayer Синџири Ѓердан Жените Гроздобер Геометриски Кристал Ѓердани Етничка Шупливи Позлатен Накит Додатоци
Ново

LZHLQ Мода Multilayer Синџири Ѓердан Жените Гроздобер Геометриски Кристал Ѓердани Етничка Шупливи Позлатен

DEN 256.32

Залиха


ЃЕРДАНИ ОБЕТКИ НАРАКВИЦИ БРОШЕВИ
S HAIRWEAR
Телото Накит Anklets ПРСТЕНИ
Нога Синџир
Item Type Ѓердани парична Казна или Модата, Модниот Бренд Име LZHLQ Метали Тип Цинк Легура Род Жени Ѓердан Тип Синџири Ѓердани Трендовски Стил Синџир Тип Link Синџир Материјал Метал Број на Модел на 16 KJ-T495 Формашема Геометриски Pendant Големина Ниту една Функција никој Компатибилност никој Тежина 55g Продолжен синџир 5 см

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Број На Модел На:
16KJ-A309
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
112g
продолжен синџир:
5 cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Ретро геометрија шупливи
Материјал:
Цинк Легура + Акрил+Rhinestones

Поврзани производи