М-XL Салата боди билдинг Тренинг Фитнес Ракавици Спортска Опрема Дигање Тренингот Дише Зглоб Заврши T28
Ново

М-XL Салата боди билдинг Тренинг Фитнес Ракавици Спортска Опрема Дигање Тренингот Дише Зглоб Заврши T28

DEN 429.00
DEN 622.08

Залиха


Салата Боди Билдинг Тренинг Фитнес Ракавици Спортска Опрема Дигање Тренингот Вежби Дише Зглоб Заврши
Пакетот Вклучува :
1 Пар На Ракавици

Декларираните карактеристики

боја:
Кафеава, Црна
Големина:
M, L, XL
Тип:
Дигање Ракавица

Поврзани производи