М2.6 М2.6*5/6/8 М2.6x5/6/8 Црн Никел Позлатен Јаглероден Челик Philips Крстот Круг Пан Нишка Главата за Сечење Само Тапкање Микро Завртка
Ново

М2.6 М2.6*5/6/8 М2.6x5/6/8 Црн Никел Позлатен Јаглероден Челик Philips Крстот Круг Пан Нишка Главата за Сечење

DEN 380.00
DEN 380.16

Залиха

М2.6 М2.6*5/6/8 М2.6x5/6/8 Црн Никел Позлатен Јаглероден Челик Philips Крстот Круг Пан Нишка Главата за Сечење Само Тапкање Микро Завртка 最少5个字符
Мерење Овозможува Грешка,ве Молиме Accodring На Реалниот Објект, на Пример : M2*4=d*L Единица : mm d ST1.5 ST1.9 ST2.2 ST2.6 ST2.9 ST3.5 ST4.2
Picth
Стр 0.5 0.6 0.8 0.9 1.1 1.3 1.4 dk max 2.8 3.5 4 4.3 5.6 7 8 мин 2.66 3.3 3.7 4.1 5.3 6.64 7.64 k max 0.9 1.1 1.6 2 2.4 2.6 3.1 мин 0.8 1 1.6 1.8 2.15 2.35 2.8 最少5个字符 最少5个字符

Декларираните карактеристики

Големина:
M2.6x5, M2.6x6, M2.6x8
Должина:
Black, Nickel Plated
DIY Материјали:
Електрични
Вози Стил:
Филипс
Завртка Тип:
Машина Завртки
Глава Стил:
Круг
Материјал:
Јаглероден Челик
Пакет:
500-799Pcs
Број На Модел На:
М2.6x5 М2.6x6 М2.6x8
is_customized:
Yes

Поврзани производи