Madrry Бренд за Накит Сетови Обетки&Прстени Кубни Циркон Керамички Плоштадот Ohrringe се Зголеми Златна боја Rhinestones Aros Hochzeit Schmuck
Ново

Madrry Бренд за Накит Сетови Обетки&Прстени Кубни Циркон Керамички Плоштадот Ohrringe се Зголеми Златна боја

DEN 1104.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
9, 8, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Обетки + Прстени
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
0201700010
Пол:
Жените
Материјал:
Керамички
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Плоштад
Бренд Име:
Madrry
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
боја:
Бела, Црна, Розово Злато Позлатен, Родиум Позлатен
Повод:
На Церемонијата , Партија, Рутински, Годишнина, Свадба
Безбедност Стандард :
CE Доведе Слободни Nickle Слободни
Earing Тип:
Пирсинг,Студ
Клучни зборови:
Керамички Накит Сетови Обетки&Прстен,Schmuck, Студ Обетки
is_customized:
Yes
позлата:
3 Пати Фино Полирање Огледало Заврши Бело Злато / Родиум Позлатен
камен тип:
ААА Циркони
Метал Тип:
бакар/месинг
Материјал Тип:
Црна / Бела Керамички

Поврзани производи