MaiYaCa Eminem Цареви Никогаш не Умираат Најдобри Игра Прилагодено Mousepads Гумена Подлога 18*22cm и 25*29cm
Ново

MaiYaCa Eminem Цареви Никогаш не Умираат Најдобри Игра Прилагодено Mousepads Гумена Подлога 18*22cm и 25*29cm

DEN 95.52

Залиха


Декларираните карактеристики

Големина:
M
Број На Модел На:
Лични Прилагоди На Душеци
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Бренд Име:
MaiYaCa
боја:
сликата на екранот
size1:
18cm*22cm*0.2 cm
size2:
25cm*29cm*0.2 cm
Одговара за:
десктоп компјутер
Материјал:
Убаво Mouse Pad
Стил:
Eminem Цареви Никогаш Не Умираат
Модел:
MSI8755

Поврзани производи