MaiYaCa Горчлив Срцето Mouse Pad Големина 18*22cm и 25*29cm Глувчето Мат
Ново

MaiYaCa Горчлив Срцето Mouse Pad Големина 18*22cm и 25*29cm Глувчето Мат

DEN 94.00
DEN 100.32

Залиха


Декларираните карактеристики

Производи Статус:
Акции
Материјал:
Гума
Големина:
S
Пакет:
No
Број На Модел На:
Лични Прилагоди На Душеци
Бренд Име:
MaiYaCa
боја:
сликата на екранот
size1:
18cm*22cm*0.2 cm
size2:
25cm*29cm*0.2 cm
Одговара за:
десктоп компјутер
Материјал:
Убаво Mouse Pad
Стил:
Горчливо Срце
Модел:
MSI8539

Поврзани производи