MaiYaCa X Датотеки сакам да верувам Специјална Понуда Луксузни телефон случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус X 5 5S SE 5C Маска
Ново

MaiYaCa X Датотеки сакам да верувам Специјална Понуда Луксузни телефон случај за Apple iPhone 8 7 6 6S Плус

DEN 79.00
DEN 95.52

Залиха

Mai Ya Ca X Датотеки сакам да верувам Специјална Понуда Луксузни телефон случај за Apple i Phone 8 7 6 6 S Плус X 5 5 S SE 5 C Маска
Добредојдовте На М а јас У В а
1. Ние поддршка Dropshipping, промет на големо на производи, ние може да ви даде најдобра цена, висок квалитет на производите.
Ние може да се испрати на стоката што е можно поскоро по исплата потврда.
2. Ако се одлучите за испорака метод : Кина пост обичен мал пакет плус, тоа не може да се обезбеди следење на информации во странство , ве молиме да не грижете се, тоа ќе биде успех стигнете до вашата земја и својата packet loss стапка е многу ниска. Во овие наредби, ние не го прифати каков било спор не следење на број. Ако сакате да ги пратите на информации на проектот во реално време, ве молиме изберете Кина пост регистрирани воздухопловната
3. Ако сте загрижени дека тоа не може да се пристигне, можете исто така да изберете e Packet или Ali Express . Вие само треба да го додадете малку товар.
4. Ве молиме имајте во предвид на руски пријатели : ве молиме пополнете во полно име на примачот (вклучувајќи и најмалку 3 делови) и поштенски код, во спротивно вашиот пакет нема да биде во можност да помине низ вашата земја на царинската управа.
Забелешка : доколку имате прашања, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем.
Можете да ја внесете во мојата продавница за да го изберете вашиот омилен стил :
Додадете нашата продавница за вашата продавница список и не пропуштајте било евтини производи!
Случајот информации
1) за i Phone 5/5s/SE / 6/6 S / 6 + 6 splus / 7/7 плус случај
Материјал : Мека Црна TPU
2) нови 100%

Декларираните карактеристики

Материјал:
За iPhone 5 5s, За iPhone 5c, За iPhone 6 6s, За iPhone 6s плус, За iPhone 7, За iPhone 7 плус, За iPhone 8, За iPhone 8 плус, За iPhone X
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone5c,iPhone 6s плус,iPhone 5,iPhone 6 Плус,iPhone 6s,iPhone 5s,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone 6,iPhone X,iPhone SE,iPhone 7
дизајн:
Симпатична,Украсени
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
мека црна tpu случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
Мека Црна TPU
категорија:
мобилен телефон додатоци
Мобилен Случај за iphone 8 Плус:
маска за iphone 8 плус
случај за iphone 5s 6s 7 8 X:
маска за iphone 5s 6s 7 8 X
За Iphone 6SPlus:
случај за iphone 5S 6S 6SPLUS маска
случај за iphone6 6S:
маска за iphone 6 6s
Маска за iPhone 7 Плус:
мобилен маска за iphone 7 плус
Објектот:
The X Files сакам да верувам Позадина
Модел:
Б-j3313

Поврзани производи