MaiYaCa Зима Снег Планина Сцена Врвот Детални Популарен телефон случај за htc A9 М8 M9plus M7 X9 случај Покрие funda coque
Ново

MaiYaCa Зима Снег Планина Сцена Врвот Детални Популарен телефон случај за htc A9 М8 M9plus M7 X9 случај Покрие

DEN 67.00
DEN 95.52

Залиха

Mai Ya Ca Зима Снег Планина Сцена Врвот Детални Популарен телефон случај за htc A9 М8 M9plus M7 X9 случај Покрие funda coque
Добредојдовте на нашата онлајн продавница!!! Ве молиме да обрнете внимание за да ги следниве информации пред да шопинг!!!
П : Што е материја на овој случај ?
A : Тешко црна пластика PC
П : Како можам да се Провери логистика информации ?
A : Производот е бесплатен превозот од " Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус ", која не може да се следи рекорд по парцела лево Кина.
Ако ви треба целосна следење, ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" или " Epacket ", но треба да предизвика дополнителни превоз.
П : Колку долго може да добиете на стока?
A : Ние секогаш користете Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да се испрати објект .
Сад
25-44 дена
Канада
30-60days
Израел
36-60 дена
Руската Федерација
35-60 дена
Франција
27-45 дена
Чиле
50-80 дена
Шпанија
35-60 дена
Обединето Кралство
35-55 дена
Австралија
30-55 дена
Бразил
60-90 дена
Netherland
30-55 дена
Германија
33-60 дена
Повеќе информации : ве молиме кликнете на етикетата со "Превозот и Плаќање"
П : јас се уште не се добие мојата пакет, но купување заштита времето истекува?
А : ве Молиме контактирајте со нас , ние ќе се прошири на времето за вас . Ако тоа се уште не е пристигнат во очекувано време на испорака, можеби вашиот пакет е изгубен , ние ќе го испрати повторно или целосна наплата !
Ние сакаме можете да не контактирате доколку постои било каков проблем , ние ќе се потрудиме да го реши . Ве молиме не се отвори спор , ви Благодариме!
Руски пријател се обрне внимание ве молиме :
Ве молиме пополнете примачот име и презиме (вклучува 3 делови барем) и пост код, со цел,во спротивно вашата парцела нема да помине обичаите на вашата земја.

Декларираните карактеристики

Материјал:
За HTC M7, За HTC м8, За HTC м9, За HTC м9, За HTC М9 плус, За HTC A9, За HTC x9
Бренд Име:
MaiYaCa
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Функција:
Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC One М8
дизајн:
Ткаеше,Егзотични,Симпатична
Големина:
6.5cm*12.5cm
Карактеристики:
Тешко Пластични PC случај
Продажба:
Трговија На Големо И На Мало Со Квалитет
Материјал:
тврда црна пластика pc
категорија:
мобилен телефон додатоци
случај за HTC M7 М8 М9 случај:
маска за HTC m7 м8 м9 coque
маска за HTC A9 x9 случај:
случај за HTC x9 A9 покрие funda
случај за HTC м9 плус случај:
Маска за HTC M9PLUS случај
маска за htc М8 М9 X9 СЛУЧАЈ:
мобилен покритие за htc М8 М9 M7 X9 A9 СЛУЧАЈ
Објектот:
Зима Снег Планина Сцена Позадина
Модел:
HB-jh2873

Поврзани производи