Мала количина на големо дрво на животот Реики Исцелување detritus рачно изработени 7 центри виножито природни кристално
Ново

Мала количина на големо дрво на животот Реики Исцелување detritus рачно изработени 7 центри виножито природни

DEN 288.00
DEN 384.00

Залиха


Повеќе од $100 коса DHL примени 5-10 дена Детали за Производот Име на Производ Дрвото на животот на кристално приврзоци Бренд Ниту еден Производ Категорија Pendant Реден Број на Модел XS-A312 Производ Големина Висина*ширина : 50mm*35mm Производ Камен Материјал
7 Чакра Производ Тежина 12g/еез Производ Синџир Ниту еден Производ Пакување OPP вреќа По Пакување Тежина за 25g/еез Производ Метал Бакар Производ Метална Боја Позлатен сребрен
Прикажи Слики

Декларираните карактеристики

Метална боја:
Имитација Родиум Позлатен
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
wowu
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
XS-A312

Поврзани производи