Мало 3-7 години фустан Печатени зголеми принцеза се облекуваат целосна ракави деца деца пролет, есен есен зима
Ново

Мало 3-7 години фустан Печатени зголеми принцеза се облекуваат целосна ракави деца деца пролет, есен есен зима

DEN 755.00
DEN 943.20

Залиха

Ние го остави позитивни повратни информации за сите успешно завршени трансакции. На овој начин ние знаеме кој си, па ние може да одговори побрзо на вашите прашања.позитивни повратни информации и услуги на клиентите е наш приоритет. 5 ѕвезди на Услуги е наш приоритет .
Сите предмети се испраќаат во рок од 1 - 5 работни дена (исклучува во викенди и празници) по исплата е расчисти. Со ставање на понуда на нашите предмети, што се наведува ќе го прочитате и да се договорат за да се придржуваат на нашите услови.ви благодарам многу за шопинг на нашата продавница. Ве молиме не заборавајте да го оценувате нашата услуга кога ќе ја напуштат повратни информации и ни даде 5 ѕвездички за сите. Ние ќе одговориме на вашите пораки што е можно побрзо, обично во рок од 24 часа. Понекогаш спам филтер ќе ги блокира нашите пораки и ве молиме бидете сигурни да проверите ја вашата спам или bulk e-mail папка за било која недостасува пораки ако не се слушне од нас во рок од 48 бизнис часа. Нашиот одговор е во рамките на 24-36 бизнис часа, исто така, вклучуваат вашата e-mail адреса, објект # на вашиот купите кога ќе ни e-mail за да можеме да услуга што побрзо и ефикасно.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 3T
Бренд Име:
wobfaobxylf
Материјал:
Памук
Фустани Должина:
Колено-Должина
Стил:
Европски и Американски Стил
Декорација:
Цвеќиња
Силуета:
Бал
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Јака:
Екипажот Вратот
Број На Модел На:
W160602
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки

Поврзани производи