Mara е Сон 2018 Жените Чанта Картичка Торба Креативни Пијано Шема Џеб Пари Кеси Патент Tassel Мали Свежи Нов Краток Паричник
Ново

Mara е Сон 2018 Жените Чанта Картичка Торба Креативни Пијано Шема Џеб Пари Кеси Патент Tassel Мали Свежи Нов

DEN 313.00
DEN 521.76

Залиха

Со други зборови, никогаш не знаеш каде пакет се наоѓа и кога можете да добиете пакет откако пакетот се испрати во странство преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Целосна исплата мора да се направи во рок од 7 дена од денот на поставување на својата цел.Меѓународен превоз е потребно долго време,ве молиме да бидете трпеливи, ќе биде затворен за заштита на најновите динамичен информации, пратката може да биде случајна штета, вклучувајќи изедначување, па дури и изгубени, ве молиме да се разбере! Ако не го добиете вашиот пакет,или пратката е оштетена,или имаат неисправни производи, ве молиме да ни обезбеди некои слики како доказ, ако факт е точно, ние ќе испрати нов производ за вас. Трето, постои голема можност дека пакетот ќе се изгубат во испраќањето, ако пакетот ќе биде предаден, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
Име на производ Жените Паричникот & Чанта Бренд Mara е Сон Тежина 300 G Големина 11(L)*10(H)*3(W) cm(ве Молиме оставете 1-2 см грешка) Материјал со Висок Квалитет СТП Кожа Боја Црна, Бела 2 Стил бои Корисни Може да се Користи за Патување Училиште Состанокот итн Капацитет Може да се стави Паричникот Phnoe Копче за Слушалки итн Внатрешни работи Мобилен Телефон Џеб Внатрешни работи Патент Џеб итн Имајте на ум Ова е за сите вистински слика да се покаже и Plaese се овозможи 1-2cm грешка
Mara е Сон 2018 Жените Чанта Картичка Торба Креативни Пијано Шема Џеб Пари Кеси Патент Мали Свежи Нов Краток Паричникот Предмет Тип : Жените Мода Паричникот Обвивка Материјал : Полиестер Стил : Мода Нов Паричник Боја : Бела Црна 2 стил, боја, Големина : 11(L)*10(W)*3(H) cm Материјал : Висок Квалитет на СТП Кожа Затворање : Патент
Пакетот вклучува : 1*Моден Паричникот+Мал Подарок
Dropship/Препродавач/одобрението за промет на големо се добредојде
Нема Потврда и Adverstisement во сите парцели
Забелешка : вистинската боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината
За Плаќање 1.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Затворање Тип:
Патент
Декорација:
Вез
Објектот Тежина:
300 g
Стил:
Моден
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Ширина:
3 cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Состав:
Висок Квалитет на СТП Кожа+Полиестер
Паричникот Должина:
Краток
Бренд Име:
Mara е Сон
Шаблон Тип:
Шарени
Паричници:
Стандард Паричници
Број На Модел На:
LKWJJ6220
Објектот Должина:
11cm
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
датум:
20180130
СТП Кожен Паричник Боја:
Црна, Бела 2 Стил Боја Жените Паричник
2018 Нов Паричник за Жените Големина:
11 cm (L) x 10 cm (W) x 3 cm (T) Долго Паричник
Жените Чанта 2018 Мода Ставка Type:
Жените Паричници Жени со Висок Квалитет СТП Кожа Walle
Женска Паричници и Purses Структура:
Кредитни Картички /Пари Клип/ Монети Патент Џеб /Фото Носителот итн
Жените Паричници Функција :
Држачот За Картички, Пари Клипови, Телефон Џеб, Монета Чанта
Објектот Паричникот Тежина:
300g Жените Солидна Боја Монета Чанта
Добар Квалитет СТП Кожен Паричник Жени:
Патент Паричникот за Жените 2018
Солидна Coloe Hasp долго Паричник:
Голема Паричници Монета Џеб со Патент
Картичка и Пари Носителот Машки:
Познатиот Дизајнер Паричници за Жените Луксуз

Поврзани производи