MAYCHEER Бренд Шминка Дијамант Серија Око Веѓите Пенкало Природни Свилен Веѓа Молив Направите Водоотпорен Longlasting Веѓа Подобрувач
Ново

MAYCHEER Бренд Шминка Дијамант Серија Око Веѓите Пенкало Природни Свилен Веѓа Молив Направите Водоотпорен Longlasting

DEN 128.16

Залиха


* Ние не сме одговорни за царински давачки
*Имате 15 дена да ги плати цел откако ќе се направи нов,инаку aliexpress ќе се затвори цел
Превозот
* Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од EMS/Кина Пост Регистрирани Воздух Mail / Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус /Хонгконг Пост воздух mail /Сингапур Пост / Epacket/Пос Малезија/SF-Експрес.
Напомена :
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
Високо водоотпорен и пот формула, двојно заклучување боја, веѓа шминка засилување, трајна шминка природни веѓа во текот на целиот ден.php
*Како да ги промените лошите коментар ,можете да кликнете на овој линк : http : //help.
* како да се провери наплата , можете да кликнете на овој веб :
Ние навистина го цениме вашиот љубезно поддршка.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T, Western union,Money gram и други како што е подолу.html
Откажувања & Наплата
*Ако c a nceled со цел , т тој Ali Express ќе се врати на плаќање во рок од 7 to12 дена.Тоа треба 5-10 дена да се ажурира.
Состојки : C10-18 масни киселини, триглицериди, кат восок, восок, се оксидира растителни масла, полиетилен, capric триглицериди, палмитинска киселина ethylhexyl acrylate, bismuth oxychloride, витамин E, propylparaben
Бои :
#02 светлина кафе
#03 темно кафе
#05 Браун
Пакување, вклучувајќи : 1pc MAYCHEER Дијамант Серија Веѓа Молив
Совети : Кога ја користите рефил roll-out 2-3 мм, но не се претвори премногу голем за да се избегне пауза веѓа молив.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
Повратни информации
* Ако ви се задоволи со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек и 5 ѕвезди DSRscore ; if you don ' t знаат како да се напушти,pls кликнете на овој линк : http : //activities. Но, ако не одберете превозот метод ,ние ќе го испратам до вас од страна на продавачот за испорака метод
* Тоа обично потреби за 30-60 дена (повеќе или помалку) на вашата земја, ; руската Федерација можеби е потребно повеќе од 90 дена ; и Бразил некои пати треба многу повеќе од 120 дена! Ако може да го ' t го зедов тоа во време ве молиме контактирајте со нас!
* Обично ние ќе ја испрати на производот во рок од 5 дена по вашата исплата
*Превозот статус нема да се ажурира толку брзо.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MAYCHEER
Формулирањето:
Молив
НЕТО-WT.:
0.25 g
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Корист:
Долго-траен,Лесно да се Носат,Природни,Други
Број На Модел На:
XLHB455
Количина:
1pc
Состојка:
витамин Е,восок,се оксидира растителни масла
Големина:
Full Size
Тип:
Веѓа Подобрувач

Поврзани производи