Мажите златен Лав Главата Шарм Pendant Ѓердан ,од не 'Рѓосувачки челик Рок Панк Леење злато Готски ѓердан накит за жените,23синџир
Ново

Мажите златен Лав Главата Шарм Pendant Ѓердан ,од не 'Рѓосувачки челик Рок Панк Леење злато Готски ѓердан накит

DEN 426.24

Залиха


Декларираните карактеристики

Метална боја:
18K злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
DJDZ8
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Pendant Големина:
30mmX45mm
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал

Поврзани производи