mb ѕвезда c3 дијагноза со cf19 лаптоп најнов софтвер супер ssd мулти јазици подготвени да работат со висок квалитет
Ново

mb ѕвезда c3 дијагноза со cf19 лаптоп најнов софтвер супер ssd мулти јазици подготвени да работат со висок

DEN 30240.00

Залиха


Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечинскиот
такса. 1x 16pin OBD II кабел
3.ни остави порака или writedown вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.па ве молиме
поминат ако вие сте личност која секогаш е подготвена да се отвори расправа, или остави лош повратни информации.ве молиме контактирајте со нас брзо, ние може да разменуваат еден toyou,но купувачи е одговорен за враќање shiping цена во рок од 10 дена
Ако имате било објект proplem, само ни e-mail брзо, ние ќе се потрудиме toslove тоа во 24 часа, ве молиме да не оставите лош повратни информации пред да контактирате со нас, itis не е најдобар начин да се slove proplem.
Предмети ќе bechecked внимателно пред да испраќаат.
1-2 businessdays за процесирање на нарачката по примиле исплата. АВТО-БРЗИНА
3.Секој производ е тестиран пред да го испратите до вашата makesure
тоа што работат во добри услови!
Ве молиме имајте во предвид : ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина ,Pleasechoose ЕМС.
Превозот времето е околу 2 до 5 дена преку UPS DHL и ЕМС,15-30days.
Пакет листата :
1. Ви благодариме за вашето разбирање. OBD-2 СИСТЕМ
cf19 laptop2g користи екран на допир со 120gb ssd
21 јазик : Кинески, хрватски, чешки, дански, холандски, англиски, Заврши, француски, грчки, унгарски, италијански, Јапонски, корејски, полски, португалски, романски, руски, шпански, шведски, турски, и НАС, англиски
1. 1x МУЛТИПЛЕКСЕР
2. МОТОРОТ
2.
Ако сте notsatisfied со купувањето . Ако имате било какво барање за декларацијата вредност или во описот,ве молиме контактирајте со нас.и ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се направи нашата услуга подобро,ако не сте задоволни со нашата предмет или услуга,ве молиме контактирајте со нас
и кажете ни. ОРИГИНАЛНИОТ АНТИ-КРАЖБА
10. преку HKPOST ВОЗДУХОТ на Светот. Песната Не ќе се даде на клиентите по стоки issending.ние не како било спор или лошо повратни информации.
Ние ќе ги искористиме airbubbles да заврши на предмети внимателно.

Декларираните карактеристики

боја:
Сива
Јазик:
Англиски, Шпански, Француски, Италијански, Руски, Германски, Denish, Полски, Фински, Холандски, Чешки, Португалски, Јапонски, Шведски, Словенија, Тајландски, Турски, Грчки, Кореја
моќност:
5W
Објектот Висина:
25inch
Бренд Име:
RCOBD
Напон:
12V
Име На Модел:
MB ЅВЕЗДА C3
Објектот Ширина:
25inch
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Електронски:
Yes
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
25inch
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
7.5kg
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
2 години
Лаптоп:
cf19 втора рака
RAM меморија:
2g
SSD:
120GB
техничка поддршка:
teamviewer9

Поврзани производи