mb ѕвезда c5 дијагностички алатка со софтвер 2018.03 320gb hdd за d630 e6420 cf19 cf52 cf30 t410 x200 x201 повеќето лаптопи
Ново

mb ѕвезда c5 дијагностички алатка со софтвер 2018.03 320gb hdd за d630 e6420 cf19 cf52 cf30 t410 x200 x201

DEN 28320.00

Залиха

Така што можете да го избегнете да плаќаат висок данок.
2,ве Молиме да ни остават пораки ако имате било какви посебни барања за дозвола. Мултиплексер сега го користите Lan кабел за да го поврзете 4. Нова MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза не само поддршка К линија дијагностицира и МОЖЕ да АВТОБУС,но, исто така, UDS дијагностицира протокол.Поддршка За Безжичен 2.000 пати се повлече приклучокот, постабилна; 5. 1pc x 8 PIN Кабел 6. Сите основни accosseries донесат оригиналните ново пакување чип, и 24hours тестирање, гарантирање на квалитет на производите; 1. 1pc x Lan Кабел 7.Ве молиме не остави лош повратни информации пред да контактирате со нас. 1pc x 14 PIN Кабел 5. Конектор усвојување на Воена брз swap технологија, тоа може да го поддржи 10.Ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање превозот цена во рок од 10 дена.Се надевам дека ќе може да се разбере. таа поддржува wifi и lan, тоа ќе бидат тестирани пред превозот
MB SD C5 Пакет Листа 1.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина. Поддршка Офлајн и Онлајн Програмирање, Ако Сакате да го Направите Онлајн, ве Молиме да се Купи Оваа Онлајн SCN Кодирање Добавувач на софтвер во hdd работи за 95% лап-топ компјутери
1) Мулти-Јазици
Англиски, Кинески, Чешки, Дански, Германски, Грчки, Spainsh, Фински, Француски, Унгарски, Италијански, Јапонски, Корејски, Холандски,Полски,Португалски,Романски,Руски,Српско,Словачки,Словенечки,Шведски, Турски
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса.
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака.Тоа не вклучува меѓународни увозни давачки. Поддршка Автомобили По 2000 Година 4.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
За царинската проблеми и Данок :
1,ве Молиме консултирајте се со вашиот земји сопствени политики пред да нарачате и кажете ни кој е вашиот барањата на фактурата.

Декларираните карактеристики

Име На Модел:
mb ѕвезда c5
Специјални Функции:
WIFI
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Тежина:
5kg
моќност:
5w
Материјал Тип:
Железо
Тип На Објект:
Механички Тестери
Хардвер Верзија:
најновите
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Должина:
34inch
Напон:
12v 24v
Објектот Висина:
32inch
Објектот Ширина:
23inch
Електронски:
No
Специјални Функции:
lan
боја:
како се покаже
Гаранција:
2 години
Специјални Функции:
дијагностичка алатка
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE

Поврзани производи