mb ѕвезда с3 со софтвер супер ssd со d630 лаптоп целосен сет дијагностички-алатка подготвен да се користи mb ѕвезда c3 мултиплексер и кабел
Ново

mb ѕвезда с3 со софтвер супер ssd со d630 лаптоп целосен сет дијагностички-алатка подготвен да се користи mb

DEN 21552.00

Залиха

Значи, ако вашиот пакет ќе оние земја,мора да се доста запознаен
со политика и да ни кажете што е најдобро. одржување
9. компонента тестирање
8. 1x МУЛТИПЛЕКСЕР
2. читање проблеми кодот
4.Ве молиме не остави лош повратни информации пред да контактирате со нас. 1x софтвер во 120gb ssd
8.Ни остави mesage или запишете ги вашите желби,ние ќе ве контактираме во најкраток можен рок.Се надевам дека ќе може да се разбере.15-30 дена преку HK ПОСТ ВОЗДУХОТ на Светот. 1x 16pin OBD II кабел
3.
Превозот
1-2 Бизнис дена за процесирање на нарачката по примиле исплата. 1x 38 pin кабел
4.Ние може да разменуваат еден за вас,но купувачи е одговорен за враќање превозот цена во рок од 10 дена. компонента локација дијаграм
11. инсталации дијаграм
за d,e,ќе d630 лаптоп
Поддржани Јазици:
chinese,croatian,czech,danish,dutch,english,finish,french,greek,hungarian,italian,japanese,korean,polish,portuguese,romanian,russian,spanish,swedish,turkis
ssd супер брзина
Ако вашето место му припаѓа на далечно место во DHL ,ве молиме додадете 35 forthe далечински такса. 1x RS232 кабел
7. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме Имајте во предвид : Ако вашата земја од Русија,Бразил,Аргентина и Украина. Сите електричен систем Дијагностички;(не вклучуваат блиц код)
3.
Колку што ние знаеме,Франција и Турција имаат строги увоз политика.Ве молиме не се отвори расправа, или остави лош повратни информации директно.
Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака. бришењето проблеми кодот
5.
Ние ќе ги искористиме на воздушни меури, за да заврши на предмети внимателно
За царинската проблеми и Данок :
1,ве Молиме консултирајте се со вашиот земји сопствени политики пред да нарачате и кажете ни кој е вашиот барањата на фактурата.Ве молиме да не информирате.Тоа не е најдобар начин да се реши проблемот.
Ако имате било објект проблем,само нас контакт брзо,ние ќе се потрудиме да го реши во рок од 24 часа.И тогаш може да не го потпише превозот сметка.

Декларираните карактеристики

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
моќност:
5w
Хардвер Верзија:
најновите
Име На Модел:
MB ЅВЕЗДА C3
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Верзија На Софтвер:
најновите
Објектот Ширина:
34inch
Бренд Име:
RCOBD
Објектот Висина:
34inch
Напон:
12v
Објектот Тежина:
5kg
Електронски:
Yes
Материјал Тип:
Железо
Објектот Должина:
34inch
Специјални Функции:
lan
Гаранција:
една година
SSD:
120gb супер
верзија:
најновите
лаптоп ram меморија:
2g

Поврзани производи