Мечо Пух Tiglet Утешителот Постелнина Поставите Бебе Девојка Кревет Покрие Дизни Пескарење Памук Топло Мека Зима Жолта Еден Близнак Кралицата
Ново

Мечо Пух Tiglet Утешителот Постелнина Поставите Бебе Девојка Кревет Покрие Дизни Пескарење Памук Топло Мека

DEN 4377.00
DEN 5759.52

Залиха

Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови. За оваа причина, кога ќе се мијат поставено за прв пат, НЕ се мешаат со други текстилни предмети во вашата машина за миење. По можност страна се мијат во вода не е поголема од 30 степен одделно.
•Предмет : Мечо Пух Tiglet Утешителот Постелнина Поставите Бебе Девојка Кревет Покрие Дизни Пескарење Памук Топло Мека Зима Жолта Еден Близнак Кралицата
•Бренд Име : Дизни
•Големина : Еднокреветни/Двокреветни, Полн/Кралицата големина
•Поставува : прекривки ги опфаќа поставување, утешителот сетови (според вашата одлука од "боја" избор погоре)
•Материјал : 100% памук, Пескарење, 600 тема count
•Technoloty : Висок Квалитет, Реактивен печатење, Топла, Мека
•Полнење : Полиестер (само за утешителот set)
•Тип : Мечо Пух Утешителот Постелнина, Дизни Кревет Постелнина, Мечо Пух bedspread, Цртан филм bedclothes, Бебе Дома Текстил, Цртан филм Утешители, ДИЗНИ сет постелнина, Девојки Спална соба Оркестарот, Зима Постелнина
Објектот
Мерење
Еднокреветни/Двокреветни
Целосната/Кралицата
Утешителот/Додатен
150*200cm (59*79inch)
200*230cm (79*91inch)
Прекривки маска
150*200cm (59*79inch)
200*230cm (79*91inch)
Рамен лист
180*240cm (71*94inch)
230*245cm (91*96inch)
Перница шарлатан
50*70cm (20*28inch)
50*70cm (20*28inch)
ette Measurement
Еднокреветни/Двокреветни
прекривки покрие поставите 3pcs
Еднокреветни/Двокреветни
утешителот поставите 4pcs
Целосната/Кралицата
прекривки ги опфаќа поставување 4pc
Целосната/Кралицата
утешителот поставите 5pc
Утешителот/Додатен
НИКОЈ
1pc
НИКОЈ
1pc
Прекривки маска
1pc
1pc
1pc
1pc
Рамен лист
1pc
1pc
1pc
1pc
Перница шарлатан
1pc
1pc
2pc
2pc
1. Ве молиме оставете позитивни повратни информации откако ќе ја добијат оваа bedline прекривки покрие постави објектот.
Купувачот мора да плати за превозот надомест за враќањето/размена. Поради сопствени проблем, ние секогаш се пишуваат со ниска вредност. Ние се претпостави дека сте ги прочитале и прифатени од нив, ако нарачки.

Декларираните карактеристики

Големина:
Full, Queen, Twin, Single
Техника:
ПЕСКАРЕЊЕ
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),1.8 метри (6 стапки),2.0 m (6.6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Бренд Име:
ДИЗНИ
одделение:
квалитет
Тип:
Лист, Pillowcase & Прекривки Покрие Поставува
Стил:
Цртан филм
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
ДИЗНИ ПОСТЕЛНИНА
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Густина:
133X72
Шема:
Печатени
is_customized:
No
Пополнување:
Полиестер
Употреба:
Дома
Шема:
Дизни Мечо Пух
боја:
Жолта

Поврзани производи