Медицински гинекологија употреба алатка нерѓосувачки челик раѓање контролер извади кука 28cm JinZhong АКУШЕРСТВО инструмент
Ново

Медицински гинекологија употреба алатка нерѓосувачки челик раѓање контролер извади кука 28cm JinZhong АКУШЕРСТВО

DEN 527.52

Залиха

детали за производот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
HUATRAU
Број На Модел На:
U00320
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ефект:
АКУШЕРСТВО

Поврзани производи