Медицински orthoupedics инструмент од не ' рѓосувачки челик виткање маса модел уред плоча држите уредот
Ново

Медицински orthoupedics инструмент од не ' рѓосувачки челик виткање маса модел уред плоча држите уредот

DEN 34800.00

Залиха

детали за производот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Ефект:
Коска Нега
Бренд Име:
HUATRAU
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
плоча виткање уред

Поврзани производи