Медицински&домаќинство ножици perineal& папочната врвца нерѓосувачки челик гинекологија ножици медицинска употреба алатка 18cm
Ново

Медицински&домаќинство ножици perineal& папочната врвца нерѓосувачки челик гинекологија ножици медицинска употреба

DEN 767.52

Залиха

детали за производот

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
HUATRAU
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Ножици
Ефект:
МЕДИЦИНСКА УПОТРЕБА

Поврзани производи