Мека TPU Печатење Симпатична Случај за Funda Huawei Чест 7 Случај Покрие Силикон Задниот Поклопец за Huawei чест 7 Мека TPU Телефон Случаи Торба
Ново

Мека TPU Печатење Симпатична Случај за Funda Huawei Чест 7 Случај Покрие Силикон Задниот Поклопец за Huawei

DEN 45.00
DEN 47.52

Залиха


Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
- Ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од кои клиентот не обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет конечно.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.Овие се купувачите одговорност.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.2 INCH
Карактеристики:
Нова Мода Луксузни Мека TPU Силикони Симпатична Ткаеше Случај
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei Чест 7
Материјал:
Мека TPU Силикони

Поврзани производи