Мека TPU Случај За Coque Huawei P8 Лајт Случај Задниот Поклопец За Fundas Huawei Искачи P8 Лајт Funda Случај 3D Олеснување телефон кеси Capa
Ново

Мека TPU Случај За Coque Huawei P8 Лајт Случај Задниот Поклопец За Fundas Huawei Искачи P8 Лајт Funda Случај

DEN 45.00
DEN 47.52

Залиха


Повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа{исклучува празник & викенд). Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Или не, ве Молам, точно пред исплата.
Топло Информации :
Додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП ,
да имаше специјален попуст за вашиот втор ред
Опис на производот : Product Description100% Сосема Нов & Висок Квалитет,Нови моден дизајн, Многу роман, симпатична,и популарни.
Shippment
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Преку Кина Пост Воздух Mail Време на испорака :
Гаранција и Политика на Враќање : Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред породувањето. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Заштити Површината Против триење и Покритие Нула Знаци ,Прашина , Отпечатоци од прсти. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне. Случајот е Лесно да го вметнете и Отстраните. Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Квалитет на производи со најниската можна цена. Искусни КК постапка. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
KENHONER
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Huawei
дизајн:
Ткаеше
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
3D Стерео Релјефи Мека Луксузни Силикон TPU Задниот Поклопец
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
statu:
во парк
Одговара:
За Huawei Искачи P8 Лајт
Материјал:
мек Силикон TPU

Поврзани производи