Melario Девојки Фустани 2018 Девојки Тинејџери Фустан Поклон-јазол Печати Принцеза Партија се Облекуваат Децата се Облекуваат Vestidos Деца Костим 2-6Y
Ново

Melario Девојки Фустани 2018 Девојки Тинејџери Фустан Поклон-јазол Печати Принцеза Партија се Облекуваат Децата

DEN 545.00
DEN 656.64

Залиха

39 инч,1 инч=2.Ни веруваат ! и ќе добиете повеќе.
Повратните информации :
1. На сад : e Packet испорака од Кина (7 до 12 работни дена).
ВИ ПОСАКУВАМ МОМЦИТЕ УЖИВААТ ВО ШОПИНГ
Децата НИ Големина
Фустан Должина
(cm)
Градите
(cm)
Должина На Ракав
(cm)
Висина
големина
(cm) 2 T 49 50 70-80 80 3 T 51 52 80-90 90 4 T 55 56 90 100 5 T 60 58 100 110 6 T 65 60 110 120
Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1.
Добредојдовте на Sotida Продавница
1,би можеле да Бесплатен превозот ако ако Купите Голема Цел,
Бесплатни e Packet
Русија,САД
Украина, Над 20$ Слободни e Packet
Саудиска Арабија,Израел,
Норвешка, Канада , Австралија ,Франција,
Велика Британија, Над 60$ Слободни ARAMEX Обединетите Арапски Емирати,Индија Над 150$ Слободни ARAMEX
Кувајт,Саудиска Арабија,Оман,Либан,
Катар, Јордан,
Шри Ланка,
Бахреин,Eaypt
2,Ние ќе Превозот во рамките на 2-5days
3.
Нема мамење,се само фер тргување.
Ви благодариме за потрага и уживајте во вашата шопинг!
повеќе убави предмети, ве Молиме одете мојата продавница да се купи
http : //www.
За нас :
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 30-60 дена по испорака.54 см
Плаќање :
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето
2 Изберете го вашиот претпочитан начин на плаќање врз исходот страница
Превозот :
Објектот ќе биде предаден во рок од 5 работен ден по расчисти исплата.com/store/1239991.pls оставете ги вашите детали адреса(име и презиме, куќен број, поштенски код, и tel) пред да одлучи да го стави на ред.Можете да cantact ни ако имате било какви проблеми, ние ќе се обидеме да ви помогне ,само да веруваат во нас и не ни даваат лош повратни информации лесно. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
melario
Декорација:
Лак
Силуета:
Бал
Стил:
Симпатична
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
AX562-H
Шаблон Тип:
Цврста
Вграден Градник:
No
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Фустани Должина:
Средината На Теле
Јака:
О Деколте

Поврзани производи