MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Спогодба 1999-2003 2000 Договор
Ново

MEWANT Црна Вистинска Кожа Автомобил Воланот Покритие за Хонда Спогодба 1999-2003 2000 Договор

DEN 2539.20

Залиха


Погоден автомобил модели : за Хонда Спогодба 1999-2003 2000 Договор
Забелешка 1 : Производ Материјал : Вистинска Кожа
Забелешка 2 : ве Молиме да ги проверите и да се споредат вашиот автомобил воланот со воланот во
сликата пред да го купат.(Нашата воланот опфаќа се обичај производ,доколку постои каква било
разликата,тоа нема да одговара!)

Декларираните карактеристики

Боја Име:
Црн Конец, Бел Конец, Светло Сива Гајтан, Црвена Нишка, Жолта Конец, Сината Нишка, Црвени, Сини Нишка
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Објектот Дијаметар:
38cm
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
Mewant
Име На Модел:
за Хонда Спогодба 1999-2003 2000 Договор
Објектот Висина:
6cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
15cm
Специјални Функции:
се чувствуваат удобно
Објектот Должина:
21cm
Објектот Тежина:
0.35kg

Поврзани производи