Мики Маус Утешители Постелнина Поставите Момчиња Bedclothes Дизни Цртан Филм Applique Везови Памучна Ткаенина Еден Близнак Кралицата Црвена Боја
Ново

Мики Маус Утешители Постелнина Поставите Момчиња Bedclothes Дизни Цртан Филм Applique Везови Памучна Ткаенина

DEN 4742.00
DEN 6239.52

Залиха

Сите се враќа/размена мора да известени ни 48 часа од приемот на производот. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка, бидејќи на различни measuremen. ние нудат 3 D Дизни постелнина сетови, прекривки ги опфаќа поставување, утешители, јоргани, листови, bedclothes, bedspread, постелнина, перница шамс случаи, ќебиња, bathrobe, крпа, кујна gadgets, од добар квалитет и конкурентна цена и за секој гостин во светот. Комуникација, најдобар начин да ги разреши евентуалните спорови. Не се впие во собата за премногу долго. Ние обезбедува стотици посветен производи за глобалната купувачи. Превозот и ракувањето со бесплатно, осигурување и се врати превозот се неповратни за сите врати или размена на објекти. Ако цел утешителот поставува со додатен, филер не е Дизни бренд име, тоа е економски додатен. Нашите купувачи се од НАС,. Ние не ќе прифати било која се користи, се мијат, извалкан, оштетени, збрчкан или soiled итн. Ние се претпостави дека сте ги прочитале и прифатени од нив, ако нарачки.
Купувачот мора да плати за превозот надомест за враќањето/размена. Бојата на вистинскиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики се должи на ди ifferent компјутери екранот бои различно. Превозот, манипулативните бесплатно, Плаќање инструкции, политика на Враќање се дел од Условите за Продажба. Поради различна култура на земјата, големини се разликуваат врз основа на земјата и ги поттикнуваме луѓето да се провери големината пред да нарачате. Поради сопствени проблем, ние секогаш се пишуваат со ниска вредност. Ве молиме бидете сигурни дека ќе треба прекривки ги опфаќа поставува или утешителот сетови. Нашите квалификува услуги на клиентите ќе ви помогне со било каков проблем или прашање што би можеле да имаат. Наплата е дадена еднаш производот е враќање. Ве молиме бидете сигурни да го референца на ЦЕЛ БРОЈ, што ќе се купуваат со СИТЕ писма. Царина и давачки се клиентот одговорности. Машина перат-Хемиско чистење-се Користи благ сапун-хлор-Кул железо ако е потребно.

Декларираните карактеристики

Големина:
Full, Queen, Twin, Single
Апликација Големина:
1.2 m (4 метри),2.0 m (6.6 стапки),1.8 метри (6 стапки),1.35 m (4.5 метри),1.5 m (5 метри)
Шема:
Applique
Бренд Име:
ДИЗНИ
одделение:
квалитет
Стил:
Цртан филм
Ткаенина Count:
40
Количина:
4 парчиња
Постојаност На Боја (Одделение):
Националните Стандарди
тема count:
≥600TC
Број На Модел На:
ДИЗНИ ПОСТЕЛНИНА
Тип:
сет постелнина
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Ткаенина Густина:
133X72
Пополнување:
Полиестер
Техника:
applique везови
Употреба:
Дома
Шема:
Дизни Мики Маус
боја:
Црвена
is_customized:
NO

Поврзани производи