МИНИ Биро молец неделно проверете ја листата лепливи белешки мемо подлога излет џеб лаптоп Нула Подлога Училиште Канцеларија Escolar Papelaria
Ново

МИНИ Биро молец неделно проверете ја листата лепливи белешки мемо подлога излет џеб лаптоп Нула Подлога Училиште

DEN 52.00
DEN 65.28

Залиха


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$1.8
$1.82
$1.36
$1.19
$1.74
$1.73
$0.77
$1.49
wy-приклучок-крај
Почитувани Ако купите во нашата продавница ве молиме двојно проверете ги вашите сите на вашето име, адреса производ големина и боја.Ве молиме да забележите дека нашиот производ слики при снимање на светлина е различна од вистинските бои,ќе има некои разлики во големина
Количина : 1pcs
Големина : 10.2*7.2 cm

Декларираните карактеристики

Стил:
Мемо Влошки
Функција:
Самолепливи
Бренд Име:
BLINGIRD
кориснички:
No
Магнетизам:
No
Лепило Или Не:
Yes
Број На Модел На:
ME14
Функција:
план

Поврзани производи