Мини Двете Еднострани Корални Сомот Ракавици Автомобил Мие Ракавици Автомобилот Резерви 20*15cm.Автомобил Мие Ракавица
Ново

Мини Двете Еднострани Корални Сомот Ракавици Автомобил Мие Ракавици Автомобилот Резерви 20*15cm.Автомобил Мие

DEN 252.96

Залиха


Погоден за Автомобил и Општа домаќинство чистење, стакло, подови, кујна, сали итн. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
Спецификации : ( ние ќе ја испрати на боја по случаен избор)
Состојба : нова
Материјал : Мека Microfibre
Големина : прибл. Кога испораката, ве молиме проверете до вашиот парцела пред потпишан тоа. за да се вратите од денот таа е примена.
Лесно да се Мијат и се суши. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса
3. Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние работиме напорно за да ги исполни вашите барања.Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ГОЛЕМА СУМА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.22*15cm
Тежина : 45g
Пакет Се Вклучени :
1 x Автомобил Мие Ракавица ( ние ќе ја испрати на боја по случаен избор)
Се обрне внимание!
1.
За Превозот :
1. За да се заштитат и на купувачи и продавачи, тоа може да трае 24 часа, за Ali Express да се потврди плаќањето. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Се Врати И Враќање :
1.Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30days.
Ја апсорбира водата.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Транзит пати може да варираат. ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреса.
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет!
Направени од Мека Microfibre Материјал. Нарачки ќе биде предаден во рамките на обработка дена по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Брзо и лесно ги отстранува нечистотијата.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Мраз Scraper
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Висина:
1cm
Објектот Должина:
20cm
Бренд Име:
BOASE
Материјал Тип:
Мека Microfibre
Објектот Тежина:
60g

Поврзани производи