Мини Фудбал Pendant Ѓердани За Жените Злато Фудбал Шарм Пролет Ѓердан Женски Фанови Ѓердан Мода Фитнес Спорт Накит
Ново

Мини Фудбал Pendant Ѓердани За Жените Злато Фудбал Шарм Пролет Ѓердан Женски Фанови Ѓердан Мода Фитнес Спорт

DEN 100.00
DEN 156.96

Залиха


Декларираните карактеристики

Метална боја:
NM020S
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
NM020
Обликотшема:
Топката
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Стил:
Повик/Спортски
Материјал:
Метал
is_customized:
No
Функција:
Фитнес Тракер
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Ѓердани Тип:
Мини Фудбал Pendant Ѓердани
Објектот:
жените pendant
Pendant тип:
Фудбал шарм
боја:
Злато Pandants
Синџир Ѓердани:
Кутија Синџир
Материјал:
Животната средина aterials
Ѓердан hape:
3D Фудбал

Поврзани производи