Minmin Домот Симулирани Бисер Нараквици за Жените Злато/Сребрена Боја Мода Накит Хривнија Femme Божиќ, Нова Година MSL236
Ново

Minmin Домот Симулирани Бисер Нараквици за Жените Злато/Сребрена Боја Мода Накит Хривнија Femme Божиќ, Нова

DEN 166.00
DEN 220.80

Залиха


Бренд : Minmin
Еколошки Стандард : Олово Слободни,Nickle Слободни,Кадмиум Слободни
Е-Кориснички : Да
Облик : Цвет,Растенија,Круг
Материјали : Синтетички Бисер/Цинк Легура
Occassion : Забава/Свадбена/Топката/Годишнината/Матурска/Прослава/Подарок
Испорака : Бесплатна Испорака

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Поставување Тип:
Канал поставување
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
MSL236
is_customized:
Yes
Бисер Форма:
Совршено Круг
Бренд Име:
minmin
Функција:
Декорација
Еколошки Стандарди:
Противалергиски / Доведе / Никел / Кадмиум Слободни
е-прилагодена:
Yes
Обликот:
Цвет/Фабрика/Круг
Повод:
Свадба / Ангажирање / Партија / Матурска / Годишнината
Тип:
Хривнија Жени/Симулирани Бисер Bracecet/Златна Боја Хривнија
превозот:
Бесплатен превозот
Подарок за:
Невести / Деверуша / Мајка / Девојка / Сопруга
Пакет:
Меур плик
боја:
Злато Во Боја/Сребрена Боја
Материјал:
Симулирани Бисер / Цинк Легура

Поврзани производи