MIR3L15/MIR4L15/MIR5L15/MIR6L15 A60,MIR3L15/MIR4L15/MIR5L15/MIR6L15 A55, grooving солидна карбид алатки мали забива
Ново

MIR3L15/MIR4L15/MIR5L15/MIR6L15 A60,MIR3L15/MIR4L15/MIR5L15/MIR6L15 A55, grooving солидна карбид алатки мали

DEN 792.00

Залиха


Декларираните карактеристики

Димензии:
MIR3L15 A55, MIR3L15 A60, MIR4L15 A55, MIR4L15 A60, MIR5L15 A55, MIR5L15 A60, MIR6L15 A55, MIR6L15 A60
Вкупна Должина:
50
Материјал:
Карбид
Бренд Име:
OYYU
Обложување:
AlTiN
Број На Модел На:
MIR3L15/MIR4L15/MIR5L15/MIR6L15 A60,MIR3L15/MIR4L15/MIR5L15/MIR6L15 А5
Дијаметар:
Проверете
Тип:
солидна карбид алатки

Поврзани производи