МИС ПЕРИКА Долго Сива боја Кафеава Женска Перики со Удира Топлина Отпорни на Синтетички Брановидна Перики за Црни Жени Афроамериканец
Ново

МИС ПЕРИКА Долго Сива боја Кафеава Женска Перики со Удира Топлина Отпорни на Синтетички Брановидна Перики за

DEN 563.00
DEN 662.40

Залиха


Бренд : МИС ПЕРИКА
Модел : GUONEI
Боја : Ombre боја
Стилови : Жените Синтетички Перика
Должина : 24 Inches
Тежина : 280g
Материјал : Висока Температура Влакна
1.Зошто должина не е иста како и опис?
Ние се измери должината на косата кога косата се протегала да се прави, брановидна и навивам текстура на косата ќе биде многу пократко кога ќе се спореди со права коса, да обрнат внимание на тоа пред да ја купите, ви Благодариме!
2.Зошто боја не е иста како и опис?
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
3.Зошто тежината не е иста како и описот?
Бидејќи нашиот производ е направен од страна на машината, нормално е дека ќе постојат 5-10g грешка.
4.Зошто мојата коса да стане испреплетени?
Косата ќе стане испреплетени поради сувост, нафта&земја build-up, солена вода и не се чешла (широк заб чешел) од вашата коса
дневно. Бидете сигурни да се мијат и состојбата на вашата коса барем еднаш неделно, а доколку е можно, два пати неделно, ќе биде подобро. Може да
користете хидратантен капки или консултирајте се со вашиот стилист за дополнителни предлози.
5.Зошто косата пролевање?
По новиот производ е произведен, таму ќе имаат некои лебди губење на тоа, па кога вашето прво доаѓање, пловечки коса
ќе падне, се надевам дека ќе можат да го разберат.
6.Колку долго трае таа трае?
Оваа коса може да трае многу долго време во зависност од тоа како ќе се задржи тоа. Се третираат како вашата сопствена коса и да ги преземат многу се грижи за тоа, за таа да трае подолго.

Декларираните карактеристики

Протегала должина:
24inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Брановидна
густина:
120%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Бренд Име:
МИС ПЕРИКА

Поврзани производи