MIZUGIWA Тактички Светло Ласерски Поглед 30мм 30 Форумот Оружје Quad Picatinny Железнички Планината Воздушна Пушка Поглед Пиштол Airsoft Пиштол Caza
Ново

MIZUGIWA Тактички Светло Ласерски Поглед 30мм 30 Форумот Оружје Quad Picatinny Железнички Планината Воздушна

DEN 181.00
DEN 212.64

Залиха

пред да се врати ставки. Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите. Ние стоиме зад на производи што ги продаваат. Карактеристики : Дизајнирани да се качи фенерче или ласерски на рака пиштоли, пушки и пушка Боја : Црна Прстен планината дијаметар : 30мм Weaver железнички : 20mm-22mm Пакетот Вклучува : 1 x светло планината 1 x Ален Копче
Зошто продавница нас
Вашето задоволство е наша цел.
Опции за исплата :
· Ние го прифаќаме Зачувам. ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Порака.
Ви Благодариме За Гледање!! Проверете го мојот други аукции за други големи зделки!!
Ви благодариме за вашето внимание!
.
· Ние не нудиме се комбинираат превозот.
· Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Дизајниран така што може да се монтираат на секој агол за додаде стрелец удобност. Можете да го проверите вашиот пакет статус во КИНА Пост на веб-Сајт со нашите дадени следење на број.
· Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Совршен за рефлектори и ласери.
· Ние ќе испрати shippment известување со следење на број за вас, откако ќе испрати вашиот пакет . Сите предмети биле тестирани пред испраќање.
· Сите предмети може да се врати, за наплата во рок од 7 дена по породувањето . Сите проблеми ќе бидат решени . Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или да се отвори случај, вашата соработка е високо ценет.
· Вие само mail објектот врати во првобитната состојба, ќе добиете вашите пари назад!
Контакт со нас на :
Нашата цел е да се обезбеди највисоко Ниво Услугата на Купувачи, и ние сме секогаш стои страна да го реши било кој од вашите проблеми. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние веруваме големи зделки ќе бидат отворени со добра комуникација. Но, поштенски трошоци е од вас самите.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MIZUGIWA
Број На Модел На:
Лов Caza
Водич Должина:
22/55cm
Водич Тип:
Планината M0051
боја:
Црна
Тежина:
about 81g
Прстен планината дијаметар:
30мм
Weaver Железнички:
20mm-22mm
Карактеристики:
ласерски на рака пиштоли, пушки и пушка
клучни зборови:
Тактички Светло Ласерски Поглед 30мм 30 Форумот Оружје

Поврзани производи