Мојата форма Луизијана Модна Мапа Ѓердан Американски Преглед Државата Накит Жените Pendant САД Pendant Ѓердан Dropshipping
Ново

Мојата форма Луизијана Модна Мапа Ѓердан Американски Преглед Државата Накит Жените Pendant САД Pendant Ѓердан

DEN 153.00
DEN 215.52

Залиха

Метал : Цинк Легура Позлата Боја : 3 пати на дебели антички сребрен позлатен, долго време боја dration Chian Должина : 45+5cm Повод : Свадба,забава,Годишнина,на Работа,на Училиште,на Подарок,Секојдневно Носење
*Бренд Име : Мојата Форма *Метал : Цинк Легура *Позлата Боја : 3 пати на дебели антички сребрен позлатен, долго време боја dration *Синџир Должина : 45+5cm Шарм Големина : 14*16mm(0.55*0.63 инчи) *Ѓердан Тежина : 4.1 g *Повод : Свадба,забава,Годишнина,на Работа,на Училиште,на Подарок,Секојдневно Носење

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Гроздобер
Pendant Големина:
14*16 мм
Број На Модел На:
AFAA186650
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
is_customized:
Yes
Бренд Име:
мојата форма
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
мапа
Функција:
красат
Метална боја:
Антички Сребрен Позлатен
Пол:
Унисекс
Употреба:
Накит одлуки/подарок/daywear
Место на Потекло:
Yiwu,CN
Стандард:
Еко-Пријателски
Материјал:
Никој
Синџир должина:
45+5CM
Manfacture:
ОЕМ
изработка:
Рачно изработени
Тежина:
4.1g

Поврзани производи